Plas ‘lufta’ midis policisë dhe civilëve në Turqi (VIDEO)

0
29

Në video është bërë virale në internet ku tregon disa policë dhe qytetarë Turk të cilët po luftojnë me njëri-tjetërin, por me topa bore.

Kjo video ka marrë shumë komente në internet.

Disa nga komentet shkruanin ‘kështu lufte paçim gjithmonë’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here