Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

0
33

Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës.  Një kalimtar është goditur me veturë në qendër të Gjilanit. Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 12:30.

Një dëshmitar ka treguar se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here