As kryetari i Kamenicës nga VV nuk merr pjesë në paraqitjen e Kurtit

0
31

Kryetari i Prizrenit dhe prindërit e Astrit Deharit janë të pranishëm në prezantimin e platformës së Albin Kurtit. Por, nuk është i pranishëm kryetari i Kamenicës, Qendron Kastrati që dha dorëheqje para disa ditëve nga kjo parti.

Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka, por edhe prindërtit e Astrit Deharit janë të pranishëm në prezantimin e platformës së Albin Kurtit.

Por në këtë prezantim nuk kanë ardhur kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti e Qëndron Kastrati, kryetar i Kamenicës.

Ahmeti sot ka postuar foto nga Tirana ku po qëndron në vizitë, ndërsa Kastrati është nga ata që kanë dhënë dorëheqje prej Vetëvendosjes.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here