E mbani mend Ambrën e BB9? Nuk do ta njihni më pas ndryshimit drastik në pamje

0
38

Ndonëse kanë kaluar disa muaj që nga “Big Brother 9” disa prej banorëve vazhdojnë të komentohen e të jenë pjesë e lajmeve nëpër portale, ndërsa Ambra, kaçurrelsja bukuroshe që çmendi djemtë brenda shtëpisë së famshme sikur u harrua.

 

 

Ajo u komentua disa javë pas daljes nga “Big Brother” e që atëherë ka preferuar të mos bëjë më zhurmë publike duke qëndruar në hije.

Mirëpo ditën e sotme ish-banorja ka tërhequr sërish vëmendjen pasi ka ndryshuar pamjen, aq sa nuk njihet. Ajo ka postuar një video në Instastory ku shfaqet me flokë rozë dhe shumë e lumtur me pamjen e re. Si ju duket Ambra me këtë ngjyrë flokësh?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here