Fotot/ Ironia në rrjetet sociale me Ramën, Bashën dhe Monikën

0
24

Krahas zhvillimeve të bujshme politike dhe raportimit mediatik, disa faqe humori në rrjetet sociale sjellin anën komike të ngjarjeve.

 

Edhe gjatë kësaj jave, rrjeti ka ironizuar disa prej lajmeve më të bujshme në media.

 

Më poshtë po përcjellim memet më pikante të javës të cilat kanë bërë xhirron e internetit.

   

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here