Pa fije turpi e rrah nënën dhe babain, e arreston Policia e Kosovës

0
38

Raportohet se dje në Prizren, rreth orës 17:00, është arrestuar një person pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij.

Nëna dhe babi i këtij personi u dërguan në ambulancë për tretman mjekësor.

Derisa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here