Cikloni i dytë në Maqedoni, vjen nesër bora dhe acari

0
35

Temperaturat momentale në vend lënë për të dëshiruar duke bërë të ditgur se nga nesër në vendin tonë do të mbizotërojë cikloni i dytë.

Nga nesër në vendin tonë do të ketë shumë borë dhe acar derisa temperaturat do të ulen deri në minus zero gradë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here