Komentuesi i shkruan Berishës: Çdo bëhet me ato dy baxh***at e PD-së

0
43

Publikimi i videos ku deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji shkëmbente mesazhe erotike me shetasen G.D ka shkaktuar reagime të shumta nga rradhët e PD dhe nga qytetarë të shumtë.

Për këtë video skandal kanë reaguar edhe ndejkësit në facebook të ish kryeministrit Sali Berisha.

Një nga ndjekësit i shkruan Berishës:

“O zoti sali.ca do behet me ato dy baxhellat e pd qe krynin mardhenie dje ne kuvend ne nje kohe qe populli i pagun me bo politike dhe jo kurvlliqe do i mbani akoma ne skuader apo do vazhdoni kerkoni te beni ndonje ndrim se po rrezikoni te bini nga kategori e pare ne kategori te tret me kta lojtare qe ka zgjedh trajneri yt pasardhes lul basha.

nuk e di pse kam nje parandjenje qe keshtu si è keni nis as per 100 vjet nuk vini me ne pushtet”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here