Largohet flamuri kombëtar te ‘Rrethi’

0
40

Këshilli organizativ për shënimin e përvjetorit të dhjetë të pavarësisë së Kosovës, ka larguar flamurin kombëtar “Te Rrethi” në Prishtinë dhe pas pak do të vendoset ai i Republikës së Kosovës.

Vetëm pak orë pasi kryeministri Ramush Haradinaj dha urdhër për vendosjen e flamurit të Republikës së Kosovës , kompania e kontraktuar veproi menjëherë.

Forca të shumta policore janë në vendin e ngjarjes.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here