Zidan e pranon – Guti më zëvendëson!?

0
30

Trajneri i skuadrës së Real Madrid Zinedin Zidan në takimin e rregullt me gazetarë para ndeshjes së nesërme me PSG-në, në kuadër të Ligës së Kampionëve, ka pranuar se cili trajner do ta kishte zëvendësuar në pankinën e kësaj skuadre.

 

“ Si trajner të ardhshëm të Real Madridit, e shoh Gutin. Ai është I gatshëm për të marrë skuadrën. Po përgatitet ta drejtojë skuadrën. Guti është fëmijë I skuadrës dhe kjo është ëndërr e trë gjithëve”, ka thënë Zidan.

 

 

Ai ka thënë se në ndeshjen e nesërme me PSG-në, nuk ka se për çfarë të dëshmohet. Gose Maria Guti, një ditë më parë tha se dëshiron të ulet në pankinën e Real Madridit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here