Gabby pozon me të dashurin me ngjyrë, i cili bëhet objekt i fyerjeve raciste (FOTO)

0
63

Ylli i “Love Island’s”, Gabby Allen ka pozuar me të dashurin në bikine por fotot e saj janë bërë objekt i fyerjeve raciste për të dashurin e saj

Ajo këto foto i postojë këtë javë dhe ju thye zemra pasi që filluan fyerjet raciste drejt të dashurit të saj.

Tani ajo ka vendosur që të pushojë dhe dëshiron që të harrojë këtë gjë.

Bukuroshja ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine derisa është në Meksikë me të dashurin e saj Marcel Somerville.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here