Arrestohen dy persona në Prishtinë

0
37
Në rrugën “Dëshmorët e Kombit”në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj.

Të njëjtit kanë depërtuar me forcë në lokalin e ankuesit dhe kanë vjedhur arkën me 100€ para, njofton raporti i Policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here