27-vjeçarja puthje e prekje me burrin në shkretëtirë

0
81

Rachel McCord ka realizuar një fotosesion të improvizuar në mes të shkretëtirës të premten.

27-vjeçarja ka pozuar një veshje të shkurtër verore pranë një makine luksoze, shkruan Daily Mail,

Në pah ajo ka vënë të pasmet e saj seksi dhe trupin joshës, derisa ka provokuar me gjeste të ndryshme.

Pranë saj ishte edhe bashkëshorti Rick Schrimer, me të cilin ka shkëmbyer edhe puthje e prekje.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here