Këngëtaren shqiptare e shpallin të vdekur, vjen reagimi i saj

0
85

Këngëtaren e mirënjohur e kanë shpallur të vdekur në një aksident tragjik të ndodhur në ‘Rrugën e Kombit’.

Albërie Hadërgjonaj ka reaguar menjëherë për të përgënjeshtruar këtë lajm në adresë të saj.

Nga shkrimi nuk ka asgjë të vërtetë dhe në fakt Albëria ndodhet shëndoshë e mirë në SHBA.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here