2Ton dhe Lindoni lansojnë projektin ‘1 xhiro’ (VIDEO)

0
71

Kënga mban titullin ‘1 xhiro’ dhe është punuar nga 2Ton dhe Cruel P, ndërsa teksti është shkruar nga të dy këngëtarët, shkruan Indeksonline.
Sakaq për anën vizuele është përkujdesur MAX Production.

Ky është projekti i parë që bën bashkë artistët, teksa projekti tashmë është në kanalin ‘Youtube’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here