Gazetari i Supersportit ‘sulmohet’ gjatë lidhjes direkte – Pamje

0
79

Në transmetimet e drejtpërdrejta gjithçka mund të ndodhë…edhe të të vijë një gazetë përballë.

Kjo i ka ndodhur gazetarit të SuperSport, Erald Kodhelit. Ky i fundit ishte duke i marrë intervistën e zakonshme pas ndeshjes trajnerit të Skënderbeut Ilir Daja, kur era “ndërpret” intervistën dhe përplas tek ta faqet e një gazete.

Sa për informacion, takimi i zhvilluar të shtunën mes Skënderbeut dhe Kamzës, përfundoi me fitoren e korçarëve 3-2.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here