Nuk e besoni me kë e krahason veten Ronela Hajati

0
96
Ronela Hajati është një prej këngëtareve më aktive në skenën muzikore.

Ajo ka javë që ka paralajmëruar projektin e saj më të ri në të cilin do të paraqitet shumë më ndryshe prej herave tjera, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja gjatë ditës së djeshme ka vizituar muzeun metropolitan të arteve në Nju Jork, ku solli pamje edhe për fansat përmes rrjeteve sociale.

Në një moment, Ronela është ndalë para një statuje dhe ka krahasuar veten me të, për ngjashmërinë që do të ketë në klipin e ri.

“Këtu jam unë në një video normale”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here