Super pasimi i Mustafit, shënon Arsenali

0
53

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Newcastle United, dhe dorë në golin e “Topçinjve” pati edhe mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi.

Mustafi me një diagonale e gjeti për mrekulli Aubameyangun, i cili asistoi për Lacazzete në minutën e 14-të, transmeton Gazeta Express.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here