Xhaka dhe Mustafi startojnë kundër Newcastle – formacionet zyrtare

0
44

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 34-të të Premierligës mes Newcastle United dhe Arsenalit.

Newcastle do të jetë nikoqir i Arsenalit në “St. James Park”, në një ndeshje që nis në orën 14:30.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Newcastle:

Arsenal:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here