Shpërdoruan detyrën, pezullohen 4 drejtues dhe specialistë të taksave në Fier

0
42

Kryetari i Bashkisë së Fierit ka pezulluar nga detyra 4 drejtues dhe specialistë të Drejtorisë së Përgjithshme të Taksave vendore.

Burimet konfidenciale pranë Bashkisë se Fierit kanë pohuar se ky vendim i kryebashkiakut Armando Subashi ka ardhur pas ankesave te biznesit për mungesë etike në komunikimin zyrtar dhe parregullsi në faturime ndaj biznesit, shkruan BW

Gjithaashtu mësohet se ndaj të pezulluarve ka nisur procedura disiplinore për shkelje në kryerjen e detyrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here