Kush është femra që ka puthur Luana Vjollca në buzë

0
190

Mbrëmë në “Xing me Ermalin”, Luana Vjollca, Bujar Qamili dhe Ermal Mamaqi luajtën lojën “Ndaje ose haje”, lojë të cilën këngëtarja dhe moderatorja e bënte sezonin e kaluar në “Shiko kush luan”. Rregulli i lojës konsiston në ngrënien e një ushqimi të shpifur nëse nuk i përgjigjesh pyetjes. Kur erdhi radha e Bujar Qamilit ai e pyeti Luanën: “A ke puthur ndonjëherë ndonjë femër?”. “Atë vajzën që e putha në fillim të emisionit”, tha Luana.

“Jo, jo puthje në buzë”, i tha Bujari ndërsa Luana insistonte të shihte si ishte në të vërtet pyetja. “Po e kam puthur një vajzë, atë vajzën nga publiku”, u shpreh Luana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here