Biznesmeni shqiptar: Më ofruan 3 milionë euro mallra serbe pa pagesë, ja çka u thash

0
63
Shpëtim Desku në emisionin e radhës e pati një mysafir të veçantë.

Sylejman Neziri, një biznesmen nga Ferizaj ka rrëfyer për eksperiencat e tij ku në veçanti foli për atë çka e karakterizon dyqanin që drejton, e që janë mallrat që nuk kanë të bëjnë me prodhime serbe.

Në këtë emision ai ka treguar edhe një histori interesante me një serb ku thotë se i ishin ofruar mallra serbe pa pagesë në vlerën e 3 milionë eurove dhe përgjigjja e tij ishte epike.

Për këtë dhe detaje të tjera interesante rreth intervistës së tij përballë Shpëtim Deskut, në emisionin ‘n’KosovShow’ mos e humbisni videon në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here