Morena përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

0
89

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë.

Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital.

Por, duket se nuk ishte diçka serioze, ngase më pastaj ajo kishte publikuar një video në të cilën duket mirë me shëndet.

Edhe pse në fytyrë duket mirë, Morena ende e kishte të lidhur dorën me fashë.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj është “Femnat” në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ PM, këngë të cilën e vizuelizuan edhe me klip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here