Dhurata Ahmetaj sërish me imazhe atraktive

0
50

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj, ka publikuar imazhe të reja atraktive.

Bukuroshja po qëndron aktualisht në Turqi, për disa projekte.

I pari, një projekt promocional i veshjeve të brendshme, në të cilat ajo duket perfekte.

Dhe i dyti, një projekt muzikor të cilin ajo do ta lansojë së shpejti.

Dhurata duket mjaft e bukur në imazhet e publikuara në Instagram, me fare pak grim, duke dëshmuar bukurinë e saj.

Në tjera imazhe të publikuara më parë ajo u shfaq edhe pa sutjena.

Dhurata Ahmetaj vazhdon të jetë pa të dashur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here