Durrës/ I sëmuri mendor tmerron qytetarët, ja çfarë bën

0
82

Një video e publikuar tregon momentet shqetësuese ku një i sëmurë mendor ka tmerruar qytetarët e qytetit të Durrësit me sjelljet e tij të dhunshme.

Video e publikuar nga Durrëslajm, tregon momentet kur i sëmuri mendor po ectë në bulevardin “Dyrrah” dhe ka thyer e shkatërruar çfarë i ka dalë përpara.

Nga hedhja e biçikletave në tokë, thyerja e xhamave të dyqaneve e madje deri tek kërcënimi drejt personit që ka kryer videon.

Sjellja e tij ka shkaktuar mjaft shqetësim në zonë. Pas kësaj videoje, policia ka bërë të mundur kapjen e personit në fjalë dhe e ka shoqëruar në komisariat. Dëshmitarët okularë tregojnë madje se në trupin e tij kishte dhe njolla gjaku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here