Pas lëkundjeve në Jug, tërmeti godet Dibrën

0
46

Rajoni i Dibrës është goditur nga një tërmet vetëm pak minuta pas mesnate.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka pasur fuqi 3.1 ballë dhe ka rënë në Miresh, 5 km në jugperëndim të Dibrës në thellësinë 6 km.

Kujtojmë që pak ditë më parë Jugu e veçanërisht Vlora u goditën nga disa tërmete të njëpasnjëshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here