Tragjike, gjendet e varur në pemë 17-vjeçarja nga Lushnja

0
56

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme një familje në Lushnje është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Sipas njoftimit të rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, ata kanë gjetur të vetëvarur në një peme në oborrin e shtëpisë vajzën T.G, 17 vjeçe.

Njoftimi i plotë:

Në datën 14.06.2018, rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, është gjetur nga familjarët dhe ka gjetur vdekjen e vetëvarur në një peme në oborrin e banesës shtetësja T.G, 17 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here