Këtë sigurt nuk e keni ditur: Driton Selmanaj i LDK’së është valltar profesionist

0
137

21

Deputeti i LDK-së dhe ish analisti politik, Driton Selmanaj del të jetë më shumë se kaq. Selmanaj, i cili në LDK hyri nga dera e analistit, një kohë është marrë edhe me aktivitete kulturore.

Dritoni i cili vije nga Suhareka, del të ketë qenë edhe valltar profesionist.

Lajmi.net merr vesh se ai ka qenë pjesë e Ansamblit Kombëtar të Këngëve dhe Valleve “Shota”.

Po ashtu lajmi.net ka siguruar edhe fotografi ku Selmanaj shihet duke vallëzuar.

Selmanajt në vitin 2014 i ishte ndarë edhe mirënjohje nga “Shota”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here