S’ka fitues pas 90 minutave, ndeshja Rusi-Kroaci shkon në vazhdime (Video)

0
86

Ndeshja Rusi-Kroaci përfundoi baraz 1-1 pas 90 minutave dhe tani do të ketë vazhdime

Në ‘Sochi’ po zhvillohet çerekfinalja ndërmjet Rusisë dhe Kroacisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here