“Rekordet e këngëve tuaja i thyej me 1 snap”, Enca ‘thumbon’ kolegët

0
149
Imazhet provokuese janë ato me të cilat Enca Haxhia fiton çdo herë vëmendje.

Këngëtaja së fundi ka mbushur rrjetet sociale me imazhe nga plazhi, në fokus ka të pasmet dhe gjoksin, shkruan lajmi.net.

Njihet si njëra nga artistet shqiptare më të ndjekura në rrjete sociale, andaj këtë gjë e ka dëshmuar edhe me postimin e fundit.

Enca ka treguar se një fotografi e saj e publikuar në rrjetin Snapchat është shikuar nga 1 milion persona.

“Rekordet e kengeve tuaja i thyej me 1 snap” , ka shkruar ajo si ‘thumb’ për kolegët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here