Kostumet shqiptare i irritojnë serbët e Rahovecit

0
56
Në Rahovec, një këngëtar shqiptar pati telashe ta xhirojë videoklipin e këngës së tij.

Paraqitja e flamurit shqiptar në një lagje të banuar me serbët i irritoi këta të fundit.

Ata dolën në rrugë dhe kërkuan largimin e gjithë pjesëmarrësve që e shoqëronin këngëtarin Labinot Rexha, njofton Klan Kosova.

Rexha që erdhi nga Zvicra ta realizojë anën vizuele të këngës thotë se tema e dasmës nuk ka kurrfarë konteksti provokimi, pavarësisht që dikur vetë mori një plagë të madhe nga serbët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here