Një ‘kapitene’ seksi si Luana, provokon nga anija

0
42
Luana Vjollca larg angazhimeve në profesion, po shijon pushimet.

Ajo ka udhëtuar në Itali, nga ku nuk po i kursen aspak imazhet me të cilat tregon se si po kalon atje, shkruan lajmi.net.

Së fundi, moderatorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet atraktive e veshur në të verdhë.

Luana ishte në rolin e kapitenes së anijes, derisa po merrte rreze dielli, kurse në fotografi pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Kujtojmë që ajo së fundi është aktivizuar në muzikë, duke publikuar projektin “Mi dhe flakë mallit tim” në duet me Bujar Qamilin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here