Fabregas në Serie A?

0
46

Chelsea do ta përfshijë Fabregasin në marrëveshjen e dyfishtë me Sarrin dhe Jorginhon, ka raportuar La Republica.
Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është duke insistuar që ta fus në marrëveshje Fabregasin, transmeton Gazeta Express.

Carlo Ancelotti do të ndihej shumë rehat me eksperiencën e spanjollit. Fabregas nuk është një risi për një kalim të tij në Serie A, i cili u kërkua shumë nga Milani gjatë verës së kaluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here