Miss Shqipëria postoi foton topless, por e fshiu shumë shpejt!

0
305
Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, ku edhe do të përfaqësojë vendin tonë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë.

Këtë herë Trejsi u rikthy fuqishëm me një fotosesion të ri fotografik në Greqi, të cilin zgjodhi ta ndante fillimisht me emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani dhe më pas fotot bënë ‘thyen’ rrjetin brenda 24 orëve.

Por ky set fotografik ende nuk është bërë publik i plotë dhe Trejsi ka vendosur të na bëjë kuriozë dita-ditës me postimet e saj. Së fundmi ajo publikoi edhe një foto teksa shihej ‘topless’ dhe shumë HOT. Por MISS-i nga Elbasani vendosi ta fshinte këtë foto edhe pse duhet thënë që në minutat e para tërhoqi vëmendjen e ndjekësve të saj. Intv.al siguroi foton brenda pak minutave pas postimit dhe ju mund ta shihni më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here