Ja sa milionë euro fitoi Conte pas shkarkimit nga Chelsea

0
55

Chelsea ka shkarkuar Antonio Conten.

Dy palët kanë rënë dakord për shumën e dëmshpërblimit për italianin, përcjellë “Lajmi.net”.

Chelsea do t’i paguajë 9 milionë euro Contes.

Kjo pasi që ai ishte nën kontratë dhe nuk dëshiroi të largohej.

Pasuesi i Contes do të jetë një tjetër trajner italian – Maruizio Sarri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here