Shqetësuese, nuk po ndalen aksidentet në Kosovë

0
45

Në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komoran ka ndodhur një aksident trafiku.

Një veturë e llojit ‘Opel’ dhe një “Mercedes” janë përplasur në mes vete. Në fotografitë e siguruara nga Gazeta Express, nga ky aksident, shihet se vetura e llojit “Mercedes” ka përfunduar jashtë rrugës.

Ky aksident si duket ka përfunduar vetëm me dëme materiale, pasi nuk raportohet për të lëndua

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here