Sulmohet fizikisht punëtori i KEDS’it

0
50

Në Kllokat një punëtor i KEDS’it është sulmuar fizikisht, njofton Policia e Kosovës.

Në raportin e policisë thuhet se një punëtor i KEDS’it është ankuar pasi i njëjti gjatë mesidtës është sulmuar fizikisht kur po kryente detyrën e tij.

“Ankuesi (punëtor i KEDS-it) mashkull K-Shqiptar ka raportuar se gjersa ka qenë duke kryer disa punime në një trafo të rrymës është sulmuar fizikisht dhe është goditur me grusht në fytyrë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar”, thuhet në njoftim.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas arrestimit është intervistuar dhe me vendimin e prokurorit dërgohet 48 orë në qendrën e mbajtjes.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here