Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

0
45

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Më specifikisht, aksidenti ka ndodhur në fshatin Stanovc, Komunë e Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një kombi bus, njofton gazetametro.net

Janë disa të lënduar, të cilët janë dërguar në QKUK.

Ende nuk dihet nëse ka viktima.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here