Bayern Munich ia cakton çmimin Vidalit

0
57
Arturo Vidal gjithnjë e më larg Bayern Munich.

Ardhja e trajnerit të ri te Bayern Munich, i ka prishur rehatinë mesfushorit kilian.

Mediet në Gjermani shkruajnë se ish mesfushori i Juventusit, është nxjerrë në shitje nga Bayern Munich.

Bavarezët janë të gatshëm të heqin dorë nga Vidal nëse një skuadër paguan së paku 30 milionë euro.

Chelsea, Manchester United, Inter dhe Napoli mbesin të interesuara për shërbimet e ti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here