Digjet një shtëpi në Mitrovicë

0
63

Të hënën në rrugën “Ahmet Krasniqi” në Mitrovicë një person ka njoftuar se në rrethana të panjohura, shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe ekipi i zjarrfikësve ka shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here