Të enjten përurohet sheshi ‘Adem Jashari’ në Prishtinë

0
240
Sheshi “Adem Jashari”në Prishtinë do të përurohet të enjten në mbrëmje.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti.

Ky shesh i cili ka gjendet në mes të objektit të Kuvendit të Kosovës dhe Komunës së Prishtinës, për vite të tëra ka qenë në gjendje shumë të keqe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here