“Zaha mund të luajë për Barcelonën ose Real Madridin”

0
74
Morrison thotë se Zaha mund të luajë për Barcelonën ose Real Madridin.

Wilfried Zaha ishte ndër lojtarët më të kërkuar në Premierligë këtë afat kalimtar.

Megjithatë, Crystal Palace e blindoi sulmuesin e saj, përcjellë “Lajmi.net”.

Legjenda e klubit, Clinton Morrison, thotë se Zaha mund të luajë për Barcelonën ose Real Madridin.

“Ai është një top-futbollist dhe mendoj që mund të luajë për ndonjë nga top-4 klubet angleze ose në Barcelonë apo Real Madrid”, deklaroi Morrison.

“Ai është një super-yll dhe kur e ka topin në këmbë mund të bëjë gjëra të mëdha”, shtoi ai

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here