Gjendet një mjet i pashpërthyer në Podujevë

0
85
Policia e Kosovës përmes raportit ditor njofton se dje ankuesi mashkull shqiptar ka gjetur mjet të pashpërthyer buzë liqenit.

Tërheqja e mjetit u bë nga njësiti i FSK-së dhe KFOR-it, përcjell lajmi.net.

Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se buzë liqenit  ka vërejtur një mjet të pashpërthyer. Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti i FSK-së  dhe KFOR-i  kanë bërë tërheqjen e mjetit pa ndonjë incident”, thuhet në raport.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here