Motra e Meghan Markle sapo mbërriti në Londër dhe nuk do të largohet pa takuar dukeshën

0
50

Marrëdhënia e Meghan Markle me gjysmë-motrën e saj, Samantha Markle, nuk është aspak e mirë dhe kjo gjë tashmë nuk është një sekret për publikun. Samantha ka hedhur një sërë akuzash mbi dukeshën dhe vazhdon ta sulmojë atë virtualisht. Madje, ajo ka guxuar edhe ta akuzojë të motrën edhe për gjendjen e rënduar shëndetësore të të atit, por Meghan nuk i është përgjigjur asnjëherë.

Samantha ka bërë një postim në Twitter, ku ka treguar se ndodhet në Londër.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo nuk do të largohet nga aty pa u përballur me Meghan, të cilën ka më shumë se një dekadë që nuk e ka takuar dhe rreth dy vite që nuk flet më.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here