Mbulohet Big Mama

0
218

Bigi e quan veten ‘Sulltaneshë’.

Big Mama po shijon ditë të bukura në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

E për ta respektuar traditën e vendit ku ajo ndodhet, ka vendosur të vishet me rroba që janë tradicionale në atë vend.

Në disa fotografi, artistja shihet se po kalon shumë kohë të mira derisa po pozon për fotografin Norik Uka, i cili është gjithashtu me Bigin në këtë udhëtim.

Në një veshje të kuqe dhe me shumë stil, këngëtarja shihet duke i dhënë edhe më shumë hijeshi rrugëve të veçanta të Dubait.

Ajo ia ka treguar edhe fansave për udhëtimin e saj ndërsa në njërën nga fotot e postuara ka shkruar ‘Sulltanesha në Dubai’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here