Kim Kardashian uron shqiptarin: Të dua!

0
91

Kim Kardashian është një nga fytyrat më të komentuara nga bota e shoubizit.

Për paraqitjet e saj kujdeset grimeri me prejardhje shqiptare, Mario Dedivanovic, i cili grimon edhe shumë yje botërore.

Mario sot feston ditëlindjen, padyshim që një urim shumë të veçantë ai e pranoi nga Kim Kardashian.

Ajo kq publikuar disa imazhe të realizuara ndër vite, ndërsa shkroi fjalë zemre për të.

“Urime ditëlindjen një dhe i vetmi im Mario Dedivanovic. Të dua përtej asaj që një hapësirë në postim mund ta thotë”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here