A do të shkojë Teuta Krasniqi në dasmën e Bleros dhe Afronës?

0
209
Në vitin 2019 është paralajmëruar dasma e çiftit të famshëm të estradës, Blero Muharremi dhe Afrona Dika.

Dyshja janë të lidhur prej më shumë se dy vitesh të cilët tashmë kanë marrë një hap më të rëndësishëm në jetën e tyre, shkruan lajmi net.

Aktorja, Teuta Krasniqi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi net, ku ka folur rreth jetës private dhe karrierës profesionale.

E pyetur se a do shkojë në dasmën e Bleros dhe Afronës nëse pranon një ftesë nga ana e tyre, Krasniqi befason me përgjigjen që mund ta mësoni më poshtë.

Duhet theksuar se Blero dhe Teuta u ndanë në vitin 2014, të cilët dhuratën më të çmuar e kanë vajzën e tyre, Tarën.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here