Ronela Hajati pozon topless, por nuk pranon komente

0
109

Këngëtarja Ronela Hajati shquhet për stilin e saj të vecantë dhe mjaft ekstravagant.

Por këtë herë ajo ka vendosur të publikojë në rrjete sociale një foto ku shfaqet topless, ndërkohë që pozon me kurriz.

Përvec fotos mjaft sensual ku bien në sy edhe të pasmet e këngëtares.

Përvec fotos duket se këngëtarja ka vendosur që nuk ka dëshirë që ndjekësit të komentojnë në foto duke e hequr këtë akses nga foto.

Pritet që Ronela të publikojë së shpejti një produksion muzikor të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here