Nora Istrefi dhe Robert Berisha zyrtarisht shtetas të Shqipërisë

0
82
Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Robert Berisha zyrtarisht janë bërë shtetas të Shqipërisë.

Këtë e kanë konfimruar nëpërmjet publikimit të disa fotografive në Instastory ku shihen pasaportat e tyre shqiptare, shkruan lajmi.net

Kujtojmë se para disa javësh Roberti u bë temë e diskutimin pas publikimit të një fotografie ku postoi pasaportën amerikane dhe tha me krenari ‘Krenar të jesh një amerikan”.

Kritikat ishin të ashpra pranë lajmeve me titujt e tillë ndërsa sot kur dyshja ndihen krenar edhe për pasaportat shqiptare sigurisht se mendimet negative do të ndryshojnë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here