Vetëplagoset një person në Pestovë

0
73

Policia njofton se një person në fshatin Pestovë të Vushtrrisë duke manipuluar me armë zjarri është vetëplagosur në këmbë.

Policia e Kosovës bën të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vend të ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me tre fishekë dhe një gëzhojë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here